Entegre olan sistemlerin sağladığı faydaları kısaca “Hayat Kurtaran” şeklinde özetleyebiliriz.

Kullandığınız birçok sistemi tek ekrandan kullanmayı ve raporlamanın sağladığı faydaları düşünün.

Bir de her işlem için ayrı ayrı ekranlar kullandığınızı ve ayrı ayrı raporlamalar aldığınızı.

Hangisi size daha çok zaman kazandırır ve fayda sağlar ?


Entegre SMS Sistemi

Asistan34 Call Center Müşteri Takip CRM yazılımın üzerinden tek tek ya da binlerce dosyaya SMS gönderebilirsiniz. Entegre olan SMS hizmeti sizlere kolaylık ve avantaj sağlayacaktır.

 

Bu hizmeti kullanmak için öncelikle SMS başlığı oluşturmalısınız.

SMS Başlığı abonenin gördüğü gönderen adını ifade eder.

Uzunluğu Maksimum 11 Karakter (Alfanümerik) olacak ve kurumunuzu/sizinle bağlantılı olmalıdır.

Bu noktada BTK'nın 13.08.2018 tarihli ve 98966759-153.99-E.60186 sayılı kararına uygun olarak hizmet verilmektedir.

Göndermek istediğiniz standart SMS içerikleriniz için SMS Şablonları oluşturabilirsiniz.

Bu şablonları arzu ederseniz Kilitleme özelliği ile kilitleyip gönderim yetkisi verdiğiniz Agent’ların SMS Metni üzerinde değişiklik yapmasını kısıtlamış olursunuz.

İletilecek SMS içerikleri aynı ancak kişileştirmek isterseniz değişken alanları da kullanabilirsiniz.

Gönderilen her SMS borçlu dosyasına Tarih, Saat, Gönderen Kişi, Alıcının Telefon Numarası ve SMS içeriği şeklinde kayıt edilir.

Toplu olarak On binlerce dosyaya SMS gönderebilir ve Raporlayabilirsiniz.

 


Entegre 118 Sorgulama

İletişim bilgileri olmayan borçlulara ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. BTK’nın sunduğu ve Lisanslı Rehberlik Hizmeti kapsamında 4 Operatör üzerinden kişi ve kurum sorgulamasını yapabilmenizi sağlar.

Tek tıklama ile binlerce dosyaya sorgu yapabilirsiniz.

Sorgu sonuçlarınız Asistan34 Call Center Müşteri Takip CRM yazılımı içerisinde yer alan Borçlu dosyalarınıza otomatik olarak ekler. Böylelikle arama yapan çalışanlarınız iletişim bilgileri olmayan ve sorgusu yapılmış olan dosyaları arama imkanı bulur.

Ayrıca bir rapor almak isterseniz de Asistan34 Call Center Müşteri Takip CRM yönetim panelinden Excel olarak alabilirsiniz.


Entegre NAS / NDS Sistemi

Asistan34 Call Center Müşteri Takip CRM yazılımı içerisinde Entegre olan NAS (Numara Aktiflik Sorgusu) ve NDS (Numara Doğrulama Sorgusu) nokta atışı aramalarınızda kılavuz olacaktır.

 

Müvekkiliniz olan kurumdan yeni dosyalar geldi ve hızlıca arama yapmak istiyorsunuz.

Bu işlemi yaparken kaynaklarınızı hedef odaklı kullanmak istiyorsanız arama öncesi dosyalarınızda yer alan numaraların aktifliğini sorgulatabilirsiniz. Böylelikle sorgu sonucu kullanım dışı olan numaraya sahip dosyalarınızı hızlı aramadan muaf tutup aktif numarası olan dosyalarınızı taramış olursunuz.


Toplu Müşteri Girişi ve Güncellenmesi

Müvekkiliniz olan Kurumun (Banka, Enerji, Telekomünikasyon, Varlık, AVM vb.) sizlere atadığı borçlu dosyalarını ya da Özel Müvekkil arama dosyalarınızı Asistan34 Call Center Müşteri Takip CRM yazılımına girişini yapmak çok kolay.

 

Kullandığınız ekranlardan (YTS vb.) alacağınız Derdest ve İletişim Raporlarını Asistan34 CRM Yönetim panelinden dosya girişi ile içeriye aktarabilirsiniz. Asistan34 Call Center Müşteri Takip CRM yazılımı Derdest dosyalarınızdaki borçluları İletişim bilgileri raporu ile birleştirip föy olarak açacaktır. Böylelikle binlerce dosyayı saniyeler içerisinde sisteme aktarmış olursunuz.

 

Dosyaları içeriye aktardınız ancak toplu olarak belli bilgilerin güncellenmesini istiyorsunuz. (Örneğin: İcra Dairesi, Esas Numarası, Borç Tutarı, Hukuki Durumu vb.)

 

Kurum ekranlarından aldığınız Derdest ve İletişim Raporlarını içeriye aktarma işlemini yaparken size hangi başlıkların güncellenmesi gerektiği soruyor. İşaretleme yaparak binlerce dosyada çok kısa sürede güncelleme yapmış olursunuz

 


Diğer Yazılım / Programlarla Entegre Yapı

Ofisinizde kullandığınız bir Hukuk Otomasyonu yazılımı olabilir. Burada yer alan dosyalarınızı da Asistan34 Call Center Müşteri Takip CRM yazılımına Yönetim panelinden içeriye alabilirsiniz.

Burada en önemli unsur kullandığınız Hukuk Otomasyonu verilerinizi dışarıya Excel olarak verebiliyor olmasıdır.


Exel Data Aktarımı Toplu Borçlu Ekleme

 

Müvekkiliniz olan kurumların sizlere atadığı borçlu dosyalarını Standart başlıklara sahip Asistan34 Format Excel ile veri tabanına kayıt edebilirsiniz. Asistan34 Format Excel’de yer alan başlıkların altına görmek istediğiniz bilgileri kayıt ediyorsunuz. Sonrasında hazırladığınız Excel dosyasını içeriye al seçeneği ile seçip kayıt etmiş oluyorsunuz.

 

 

Asistan34 Yönetim Toplu Föy Ekleme


Veri Eşleştirme - Eksik Bilgi Güncelleme

Hukuk Büronuzda kullandığınız farklı otomasyon ve yazılımlardan alacağınız verileri Asistan34 Call Center Müşteri Yönetim CRM yazılımı içerisinde yer alan verileriniz ile eşleştirme yapabilirsiniz.

 

Asistan34 Yönetim paneli Föy Listesi alanından Excel olarak verilerinizi dışarıya alıp, elinizde yer alan diğer otomasyon ya da yazılımlardan alınan liste ile güncelleme yaptıktan sonra güncellenen listeyi içeriye alarak içerideki föylerinizde dilediğiniz alanları güncellemiş olursunuz.


Performans Yönetimi

İçerik Girilecek...